Podvozok a kolesá ku kombinovanému kočíku z druhej ruky - kde kúpiť?

Zodpovedané
20. jan 2020

Dobrý deň,

potrebovala by som radu ohľadom podvozku. Už som hľadala po nete, no nič som nenašla. Kde sa dá kúpiť podvozok na tento kočík - prípadne možno iný, na ktorý by sedeli časti (vajce, vanička, šport. časť)? Kúpila som z druhej ruky, takže tam už nie je ani záruka.

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

kočík z fotografie by mal byť Baby Active Shell Eko - typ je vždy dôležitý k takýmto otázkam uviesť, pretože každý kočík má vlastné vyváženie, úchyty, celkovo urobené tak, že na jeho podvozok je vhodné nasadiť len jeho vlastné nadstavby.
K tomuto kočíku nie je len tak z fleku možné podvozok, kolesá kúpiť - je nutné si ich dať objednať u predajcu tejto značky a typu. Normálne si obvolaj, emailuj predajcom, ktorý tento kočík majú v ponuke (kočíky Adoli, mravček.sk, e-kociky, svetkocikov) - aký máš problém a či ti konštrukciu nevedia objednať (a za akú cenu, lebo najlacnejšie to nebude). Kontaktovať so svojím problémom môžeš skúsiť aj priamo výrobcu, občas to pomôže - https://babyactive.pl (anglicky, nemecky rusky, alebo samozrejme poľsky).

Druhou možnosťou je obzrieť bazárovú ponuku, či niekto ten svoj nerozpredáva na diely, alebo naopak kúpiť celý ďalší bazárový s tým, že budeš mať viacero náhradných dielov tým pádom - ak teda nájdeš dobrú cenu. No tam by som ja osobne potom skôr uprednostnila kúpu nejakého iného bazárového modelu, lebo s výdržou tohto nemáš dobré skúsenosti (a nie si prvá).

BabyActive Shell Eko

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli