Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poľské kombinované kočíky Camarelo a Dada Paradiso - názor?

Zodpovedané
1. júl 2019

Dobrý deň, aký máte názor na kočíky Camarelo prípadne Dada Paradiso?

Ahoj!

Camarelo sú obľúbené kočíky poľského typu - najmä kvôli trochu divokej farebnosti, veľkej hlbokej vaničke a relatívne priestranného športiaku. Najmä na doplnkoch a športiaku mi však vadia neprepracpvané detaily (ako napr. pásy, švy, kvalita polohovania hlbokej i športovej časti…). Je to ok začiatočný kočík v prípade, že si nenáročná a potrebuješ niečo priestranné na začiatok, napríklad pre zimné dieťatko. Jednoznačne by som ho ale po nejakom roku, roku a pol vymenila za niečo ľahklé, skladné, nie také náročné na zdvíhanie a uskladnenie. Taká cenovo dostupná možnosť, fajn ale nič extra.

Dada Paradiso sú skvele ovládateľné a majú veľmi príjemné, priestranné a prepracované hlboké vaničky - ale športiaky veľmi zaostávajú. Najväčším problémom je, že sú športové časti priestorovo malé, ale pritom celkovo robustné a nepraktické, napríklad na skladanie. Za mňa maximálne ako hlboký kočík na začiatok, hoc i bazárový.

Z mojej strany sú, v tomto type väčších poliakov perferovanejšie značky, ktoré majú nižšiu váhu a čo možno najpraktickejší športiak. Kvôli váhe by to bol Kinderkraft Prime; kvôli dizajnu aj športovej časti značka Bebetto alebo Venicci.

Ak ti váha predsa len neprekáža, aj línia Next značky Espiro stojí za zváženie, čo kombinácie Baby Design.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.