Poradíš ľahký kočík do 10 kg?

Zodpovedané
2. sep 2021

Ahoj,

hľadám ľahký kočík do 10 kg. Mala by to byť trojkombinácia pre novembrové bábo s gumovými kolesami. Kočík sa bude stále vynášať na 2 poschodie bez výťahu, kde nie je možnosť ani koľaji na schody.

Kúpiť chceme 2 kombináciu, ale potrebujem, aby to bol full size kočík, na ktorý sa dá dať aj vajíčko. Pozerala som po Harvey 3 a Valco Snap Ultra. Cena dvojkombinácie do 800 eur, vajíčko už máme - Joie i Gemm2, adaptéry Maxi Cosi.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

za mňa určite jasný víťaz Easywalker Harvey3 v kočíkopédií sa objaví v priebehu dnešného dňa. Od svojho kolegu sa líši kvalitou odpruženia a ľahkosťou ovládateľnosti v oboch smeroch. A tiež použitými kvalitnými eko materiálmi.
Je síce o niečo ťažší ako Valco Baby Snap Ultra, no namiesto toho ti po čase nič nehŕka a neklepe. A jeho nové vylepšené kolesá zvládnu aj neľahký terén. Vaničku tiež inovovali a je dostupná aj v XXL verzií. A dokážeš z neho spraviť tandem pre druhého súrodenca, čo je tiež neoceniteľná vec aj keď neviem ako je to u vás.

Easywalker Harvey3

Valco Baby Snap Ultra

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally