Poradíte mi ľahký športový kočík s nosnosťou viac ako 15 kg?

Zodpovedané
19. mar 2021

Dobrý deň,

hľadám ľahký - max. 8 kg skladný kočík s vyššou nosnosťou ako 15 kg. Chcem, aby mal čo najvyššiu chrbtovú opierku a nech je už ten posledný. Ideálne športový kočík. Nechcem cestovný a ani golfový.

Aký mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa Vašich požiadaviek a teda aj nosnosť a váha kočíka, ktoré ste uviedli by som sa zamerala napríklad na kočík Valco Snap 4.

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Váha kočíka je 8 kg, nosnosť až do 20 kg. Celkovo má kočík dlhšiu sedaciu časť a teda aj opierku chrbta. Veľkým plusom je aj jeho predĺžená strieška, ktorou viete pohodlne bábätko ochrániť pred slniečkom.

Väčšina športových kočíkov má totiž vyššiu váhu. Valco je však známy svojou odľahčenou konštrukciou.

S pozdravom
Kociky.sk