Poradíte mi neopozeraný štýlový kombinovaný kočík?

Zodpovedané
16. apr 2021

Dobrý deň,

hľadám kombinovaný kočík, ktorý nie je opozeraný. Nechcem žiaden Cybex, lebo s nimi ako keby sa vrece roztrhlo. Pozerala som napríklad Seed Papilio, lenže ten má korýtkové sedenie a to nechcem.

Je niečo iné, štýlové, čo nestretnem len tak bežne na ulici a nebude to mať korýtkovú športovú časť?

Nepotrebujem žiaden extrémny terén zdolávať, na to mám po staršom synovi Thule a cestovný kočík Joolz aer (takže tam len vaničku dokúpim).
Cenový limit nemám.

Aký kočík mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

možno by som Vám mohla ešte ponúknuť kočíky od značky Mamas&Papas.

Mamas&Papas Ocarro

Alebo Easywalker

Easywalker Charley

Tieto kočíky sú aj z hľadiska kvality jedny z tých lepších a sú aj celkom zaujímavé a nie sú nimi preplnené ulice.

S pozdravom
Dominika