Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prečo je strieška na kočíku Baby Design Look Gel tak tenká a priesvitná?

Zodpovedané
9. okt 2021

Ahoj,

rada by som sa poradila ohľadom striešky kočíka Baby Design Look Gel. Predtým som si objednala BD Wave, len ten mal na mňa stále vysoko rukoväť, som veľmi nízka. Vymenila som teda za tento a zarazila ma strieška. To, že je kratšia, tak s tým som počítala. Nevedela som však, že takto veľmi presvitá.

Wave mal rovnaký materiál a aj farbu a nezdalo sa mi, že je to také tenké.

Prefúka cez striešku v zime?

A v lete bude svietiť slnko synovi a nebude mať tieň?

Je to chyba jedného kusu, alebo sú tam všetky robené?

Predajca mi napísal, že sú takto šité tieto typy.

Ďakujem

Ahoj,

no asi ťa nenadchnem, ale aj tvoj Baby Design Look Gel a aj kolega Baby Design Wave, majú takýto typ priesvitnejšej striešky. Je to daň za pomer cena/kvalita.

No nemyslím si, že by neplnila funkčnosť a v zime bude prefukovať cez striešku, ani v lete svietiť slnko.

Baby Design Look

Baby Design Wave

Baby Design Wave je moderný ľahký športový kočík s neotočným sedadlom. Zaujme nieken príjemnou cenou, ale aj eloxovaným lookom konštrukcie doplneným dodávanou štýlovou podložkou, ktorá je pre komfort dieťatka extra polstrovaná. Naviac prináša nastaviteľnú rukoväť, plne polohovateľné sedadlo (chrbtová opierka má pás pripojený s mechanizmom, ktorý polohovanie umožňuje jednoručné), ako aj nový dizajn kolies z gumy s dezénom, ktorý na povrchy priľne lepšie. XL strieška, citeľné pružinové odpruženie a plne prateľné poťahy sú ďalšími z bonusov, ktoré mestský Wave prináša.

Pozri ak nie si s kočíkom spokojná, nevieš sa s týmto materiálom a vlastnosťami striešky stotožniť a si v lehote vrátenia, tak ho vráť!

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉


Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally