Prečo je strieška na kočíku Baby Design Look Gel tak tenká a priesvitná?

Zodpovedané
9. okt 2021

Ahoj,

rada by som sa poradila ohľadom striešky kočíka Baby Design Look Gel. Predtým som si objednala BD Wave, len ten mal na mňa stále vysoko rukoväť, som veľmi nízka. Vymenila som teda za tento a zarazila ma strieška. To, že je kratšia, tak s tým som počítala. Nevedela som však, že takto veľmi presvitá.

Wave mal rovnaký materiál a aj farbu a nezdalo sa mi, že je to také tenké.

Prefúka cez striešku v zime?

A v lete bude svietiť slnko synovi a nebude mať tieň?

Je to chyba jedného kusu, alebo sú tam všetky robené?

Predajca mi napísal, že sú takto šité tieto typy.

Ďakujem

Ahoj,

tvoj Baby Design Look Gel a aj kolega Baby Design Wave majú takýto typ priesvitnejšej striešky. Je to daň za pomer cena/kvalita.

No nemyslím si, že by neplnila funkčnosť a v zime bude prefukovať cez striešku, ani v lete svietiť slnko.

Baby Design Look

Baby Design Wave

Pozri ak nie si s kočíkom spokojná, nevieš sa s týmto materiálom a vlastnosťami striešky stotožniť a si v lehote vrátenia, tak ho vráť!

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally