Predajňa kočíkov v Bratislave, kde majú Baby Jogger City Mini GT2/City Mini2 4

Zodpovedané
9. jún 2020

Ahoj Eli,

Prosim, vies mi poradit predajnu v Bratislave, kde by som si vedela pozriet a vyskusat kocik Baby Jogger City Mini GT2 alebo Baby Jogger City Mini 2 4?

Dakujem, Katka

Ahoj,

značku Baby Jogger v Bratislave pokiaľ viem, nikto nedrží. Najbližšie asi 4mama v Trnave, čo nie je tak ďaleko, ale o dostupnosti na predajni sa pred cestou jednoznačne telefonicky/emailom informuj.

Radou by však bolo jednoznačne si nejaký vybrať, objednať a odskúšať doma. Ak nemáš inú možnosť, je to pomerne bežné riešenie problému. Nájdi si shop, čo ho má skladom (napr. mall) a do 14 dní máš právo pri online objednávkach a novom, doma odskúšanom tovare od zmluvy odstúpiť.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli