Priestranný športový kočík do mesta do 200 eur. Valco Snap, Kinderkraft? Aké kolesá vybrať?

Zodpovedané
7. mar 2020

Dobrý deň,

chcela by som kúpiť športový kočík, ktorý je vhodný do mesta, dá sa úplne sklopiť, má dostatočne veľký priestor na spanie (moje dieťa je dosť veľké). Niekedy chodíme aj do terénu, ale to málo. Keďže ten kočík často nosím so sebou, vyhovovalo by mi, ak by bol ľahko skladateľný. Cena do 200 eur.

Rozmýšľaľa som nad Kinderkraftom alebo Valco Snap. Vedeli by ste mi poradiť? A zároveň sa chcem spýtať - aký typ kolies je vhodný do mesta?

Ďakujem pekne

Ahoj,

do mesta všeobecne je ok mať aj nenafukovacie - bežné penové kolieska. Záleží samozrejme, kde a ako ty sama s kočíkom narábaš (kade a ako sa prechádzaš), napríklad ak chodíte aj na ozaj zlé terény pravidelnejšie, logicky budú väčšie kolesá lepšie. Ak je to minimálne, stačia aj základnejšie kolesá.

Kinderkraft Grande LX (ten novší) mi tu ale príde ako lepšia voľba - dostupná cena no pekný dizajn, podstatne priestrannejšie sedadlo a robustnejšie kolesá budú znamenať trochu pohodlnejšiu jazdu.

Kinderkraft Grande LX

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli