Priestranný športový kočík pre sedemnásťmesačného s vyššou nosnosťou: Baby Jogger City Mini GT, Britax B-Motion 4 Plus?

Zodpovedané
3. dec 2020

Dobrý deň,

ja by som si rada nechala poradiť. Potrebovala by som a už nejaký čas sa obzerám po priestranných športových kočíkoch.

Náš malý má 17 mesiacov a do nášho Camarelo Baleo 2019 sa už s nožičkami nezmestí. Takže ho potrebujeme vymeniť, nakoľko chodíme často von a v kočíku nám vždy spinká. Takže nech je široký + dĺžka (hlavne nožičky nech sú aspoň vystreté).

Takže asi kočík s nosnosťou cca 25 kg (nech ho používame, ak sa bude dať aj, do cca 3 rokov)

Zatiaľ som sa obzerala po týchto:
Baby Jogger City Mini GT
Britax B-Motion 4 Plus

Ďakujem za radu

Ahoj,

Britax B-Motion 4 Plus a Baby Jogger City Mini GT sú oba určite vhodné, čo sa týka nosnosti aj priestrannosti športikakov. Oba taktiež zvládnu aj nejaký terén.

Britax B-Motion 4 Plus

Baby Jogger City Mini GT

Určite je ale dobré vedieť, že B-Motion je slabší na terén, hlavne teda v tej štvorkolesovej verzii. A tiež je ťažší a nespratnejší. Na druhú stranu, jednotkové GTčko nemá polohovanie nôh, čo je riešiteľné jeho dokúpením/došitím, mnoho mamičiek u nás to takto robí.

Dvojkový Baby Jogger City Mini GT2 je na tom lepšie v tom, že je samozrejme aj vynovený dizajnovo. Už aj opierku na nôžky polohovateľnú má zabudovanú.

Baby Jogger City Mini GT2

Ja osobne by som bez váhania šla do Baby Joggeru - kľudne aj jednotkového s dorobeným polohovaním. Bežne ich na bazároch vidno. Alebo ak by mi rozpočet dovolil do dvojkového GTčka.

Alebo aj do jednotkového.

Baby Jogger City Elite

Či do dvojkového BJ City Elite.

Baby Jogger City Elite 2

Kvalita aj jazdné vlastnosti sú niekde inde. Ale ak je rozpočet obmedzenejší, postačí aj B-Motion - aj keď odporučím viac trojkolesovú verziu 3 Plus.

Britax B-Motion 3 Plus

To už je nie veľmi dostať, tak potom asi len bazárovú. Veľkostne ti vydržia každopádne všetky. A ak by skladnosť zavážila, určite stojí za to aj TFK Dot 2.

TFK Dot 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli