Quinny Zapp Xtra2 a Nuna Pepp. Ktorý športiak je lepší pre väčšie dieťa na dovolenku, resp. aký iný?

Zodpovedané
16. jan 2020

Ktorý z týchto kočíkov je lepší pre väčšie dieťa na krátke presuny a dovolenky? Prípadne niečo podobné.

Ďakujem

Ahoj,

Nuna Pepp je super dovolenkový kočík, ale ako píšeš “pre väčšie dieťa”. Za mňa je to skôr nie. Je to pomerne uzučký, maličký kočík - ako napchať sa tam napcháte, ale priestranný nie je ani náhodou.

Nuna Pepp

Quinny Zapp Xtra2 je na tom podobne, ak nie horšie. Je to maličký model, resp. znovu si myslím, že vojdete, ale zasa na druhej strane je to kočík (nepotrebne, v tvojom prípade) otočný, takže priestorovo obmedzený.

Quinny Zapp Xtra 2.0

Myslím, že pozeráš bazárové modely, čo je pekné - ja skúsim skôr poradiť nový CBX Etu Plus - pomerne cenovo dostupný, či Cybex Eezy S+. Kindekraft Indy by tiež mohol vyhovieť.

CBX Etu Plus

Cybex Eezy S+

Kinderkraft Indy

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli