Rada ohľadom značkou neoznačeného kombinovaného kočíka - aký je?

Zodpovedané
29. apr 2019

Dobrý večer Eli,

posielam Vám link na jeden kočík. Akú máte skúsenosť s ním? Ďakujem za info. https://m.bazar.sk/24241978-kocik-s-podsvieteni...

S pozdravom

Lenka

Ahoj,

ak ti môžem úprimne poradiť, kočíky ako ten z linku, teda “no-name” kočíky na bazáre, ktoré ani neudávajú značku, by som ja nikdy nekúpila. Je lacný, to je určite výhoda, ale ver mi, že kvalita a prípadný reklamačný servis tak potom bude vyzerať. Nehovoriac o tom, že použité materiály nie sú na tom nijak valne. Preto absolútne neodporúčam ani autosedačku, ktorej by som pri autonehode vôbec neverila. Mimo toho si myslím, že aj váha je vysoká, a športový kočík tiež nie je dobre spravený (strieška, opierka). Podsvietenie je v tomto prípade úplne zbytočné. Konkrétne tento kombinovaný kočík je od malého výrobcu SmykLand.

Ak potrebuješ ozaj lacný kočík, možno by som skôr zvážila lepší bazárový kus, ak aj tento typ, tak od lepších značiek ako Bebetto či Espiro.

Okrem toho sú dobrou inšpiráciou výpredaje, vystavené kusy alebo outlet. Inšpiráciou by mohol byť aj o čosi lepší G-Mini Hero Air Fit alebo Touragoo Ramble 4.

G-Mini Hero Air Fit

Touragoo Ramble 4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli