Rozdiel Joie Chrome vs. Joie Versatrax - aký kombinovaný kočík spratný do auta, no trošku aj do terénu?

Zodpovedané
2. jún 2020

Ahojte,

prosím viete mi povedať rozdiel medzi kočíkmi Joie Chrome a Versatrax, ktorý by ste vy odporučili 😊

Hľadám niečo v celku ľahké a spratné do auta - a aj trošku do terénu, a aby sa to dalo dať aj do protismeru jazdy a skladanie jednou rukou by bolo fajn. Pozerala som aj Moon Resea.

Ďakujem 😊

Ahoj,

rozdiel je tu dosť veľký.

Joie Chrome je model jednoznačne mestský, nie je veľmi do terénu a na nerovnostiach je mierne počuť. Sedák má neskutočnú super striešku, ale inak je skôr menší/kratší.

Joie Chrome DLX

Joie Versatrax] na druhú stranu, je kočík širší, ale ľahší, skladnejší, jednoznačne. Je stabilný a za tú cenu šikovný. Prejdeš aj nerovnosti, takže tam to bude ok. Rúčka Versatraxu má vôľu, čo nie je funkčný problém, ale niektorí to nemusia; mimo toho, fajn výkon za dobrú cenu. A ešte - kratšia strieška. Tam sa ale dá dokúpiť clona a vyriešené. Za mňa, na potreby, čo popisuješ, podstatne lepšia voľba a ja by som doň v pohode šla.

Joie Versatrax

Moon ReSea je taký stred. Je to tvrdší, skôr mestský kočík, ale nejaké nerovnosti prejde. Sedadlo je menšie, ale nie je malé. Strieška v ľahu nie je výrazne väčšia od Versatrax-u. Takže ten, aj na nejaký ten terén, mi vychádza trochu lepšie - ale oba budú ok.

Moon ReSea

Ja by som zvážila ešte Jané Kendo alebo Kawai.

Jané Kendo

Jané Kawai

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli