Rozdiel medzi Nuna Mixx Next a Mamas&Papas Ocarro (prí. aj Bugaboo Fox2 či Cybex) - ktorý kočík je lepší?

Zodpovedané
13. okt 2020

Poprosím, ktorý kočík je lepší: Nuna Mixx Next alebo Mamas&Papas Ocarro Inky Teal ?
Vo výbere sme mali aj Bugaboo Fox2 alebo Cybex. Všetky sa nám zdajú dosť podobné, tak nám pomôžu tvoje skúsenosti.

Ďakujem

Ahoj,

lepší je strašne variabilné, a to najmä podľa očakávaní a potrieb.

Nuna Mixx Next je vyšší, mäkší, ale aj neskladnejší a s menšou plochou sedadla.

Nuna Mixx Next

Mamas&Papas Ocarro je nižší a tvrdší jazdne. Je však krajší, s dlhšou ložnou plochou. Skladá sa aj s preloženým sedadlom a je podstatne skladnejší, čo sa zabratého objemu v kufri auta týka.

Mamas&Papas Ocarro

Oba sú dobré kočíky. A to, čo je pre teba prijateľnejší kompromis určí to, ktorý z nich je pre teba a tvoju rodinu, auto a lifestyle/terén, na akom jazdíš a ako, lepší.

Zo zvyšných spomínaných - za mňa to celé vyhráva BGB Fox. AJ keď nie najskladnejší, je zo zoznamu najľahší, je super použiteľný a praktický. Má najväčšiu hlbokú vaničku. A najlepšie zo všetkých ho predáš na koniec, lebo je to moderná, kvalitná a žiadaná značka. Plus je farebne variabilný a s najdostupnejšími náhradnými dielmi. Ako jediný z výberu je korýtkový, čo je plus aj mínus, podľa toho, čo ty preferuješ.

Bugaboo Fox 2

Cybex (Priam) je zasa najštýlovejší, ale aj najmestskejší. Ten by som z nich asi kúpila posledný. Ak by mi ale záležalo na looku, bol by asi prvým.

Cybex Priam 3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli