Rozdiel medzi športiakmi G-mini Move a Kinderkraft Grande - v čom sa líšia?

Zodpovedané
17. jan 2020

Dobrý deň,

chcem sa spýtať na rozdiel medzi športovým kočíkom G-mini Move a kočíkom Kinderkraft Grande. Vyzerajú skoro rovnako - aj cenovo sú podobné.

Ďakujem

Ahoj,

G-Mini Move a Kinderkraft Grande sú veľmi podobné kočíky.

Líšia sa len malými vecami - zaoblenejšou strieškou, logom, trochu konštrukčne (tým pádom aj váha) - ale funkčne a v podstate aj dizajnovo. Sú to prakticky rovnaké kočíky. Dokonca ich podozrievam, že majú rovnakého výrobcu - alebo minimálne je jeden po druhom odkopírovaný. Ja osobne každopádne skôr preferujem Grande - je ľahší o viac než kilo, o čosi skladnejší a na trhu bol dostupný ako prvý. Celkovo to však nebude veľký rozdiel.

G-Mini Move

Kinderkraft Grande

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli