Servis kočíkov v okolí Kežmarok / Poprad

Zodpovedané
25. júl 2019

Dobrý deň,

neviete, kde servis kočík okolie Kežmarok - Poprad?

Ďakujem

Ahoj,

u kočíkov je veľmi dôležité - aká značka, aký model/typ, aký problém. Pri menších opravách, najmä čo sa kolies týka, si často vystačíme s cyklo shopmi, kde nám vymenia dušu - niekedy vedia aj celé koleso. Vedia niekedy aj premazať, prečistiť - ale to je dobrá vec aj vedieť a pravidelne robiť samostatne.

Ak hovoríme o väčších problémoch, najlepšie je nie obrátiť sa buď na reklamačné oddelenie, ak je kočík ešte v záruke, alebo na distribútora danej značky na Slovensku. Ideálnym prípadom samozrejme je, ak je to niekde v okolí - ale často sa posielaniu kočíka, resp. pokazenej časti, nevyhneme.

Všeobecný servis kočíkov len málokedy existuje - a ak teda, tak niekedy časom zaniknú, alebo sú len vo veľmi obmedzenej lokalite. O nejakých v okolí Kežmarku a Popradu žiaľ konkrétne neviem - ledva už nejaký nájdem v Bratislave. Prejdi si radšej predajcov tvojej značky. Pprípadne všeobecne predajne s kočíkmi, ktoré máš na blízku a informuj sa, či by ti nevedeli pomôcť. Potom skús vyhľadať distribútora značky všeobecne (ak neuspeješ), a najprv sa emailom či telefonicky obrátiť na neho - poradí ti ďalšie kroky.

A odporúčam aj pre budúcnosť kuk aj sprievodcu údržbou kočíka (nech kočík čo najdlhšie vydrží v dobrom stave): https://www.modrykonik.sk/blog/kocikopedia/article/sprievodca-udrzbou-kocika-ako-sa-on-r-admupj/

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli