Skejt ku kočíku Bébé Confort High Trek - aký prídavný stupienok pre súrodenca naň vybrať?

Zodpovedané
25. máj 2020

Ahoj Eli,

Rada by som Ta poprosila o pomoc pri výbere skejtu/stupienka. Mame kočík Bebeconfort High Trek. Pripnem aj foto spodnej časti pre lepšiu predstavu. Skejt s touto značkou som žiaľ nenašla a nie som si istá, ktorý z ostatných typov by bol vhodný. Budem Ti vďačná za akúkoľvek radu 🙂

Ďakujem krásne 🙂

Ahoj,

k Bébé Confort High Trek neexistuje originálny naň určený prídavný skate. Z univerzálnych však jednoznačne neurobíš chybu s Bumprider-om, pípadne Lascal Buggy Board stupienkom. Sú to pekne sediace modely skejtíkov, ktoré sa dajú upevniť na tie bočné tyče nad brzdou, takže budete ok.

Nezabudni rátať s tým, že stupátko pri chôdzi bude zavadzať nohám, takže treba prispôsobiť krok. A aj s tým, že sa zmení ťažisko kočíka. Ideálne je ho používať skôr občasne resp. rátať s horeuvedeným a potencionálnym oslabením kočíka.

Bébé Confort High Trek

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli