Skejt ku kočíku Britax B-Motion 3 Plus, ideálne so sedadlom - ktorý? A akú vaničku - nebude pre zimné dieťa tá zo Smile 3 malá?

Zodpovedané
31. júl 2020

Dobrý deň,

potrebovala by som poradiť so skejtom ku športovému kočíku Britax B-Motion 3 Plus (ideálne, aby to bol stupienok so sedadlom, ale nie je to podmienka). Ide mi len o to, že syn bude mať v čase, keď bude bábätko na svete, necelé 2 roky.

Plánujem dokúpiť vaničku, to sa tiež ešte neviem rozhodnúť ktorú, nakoľko sa mi pozdáva vanička z Britax Smile III, no bojím sa, či pre zimné dieťa nebude malá.

Ďakujem krásne za čas a odpoveď 🙂

Ahoj,

musím ťa trošku varovať, že pre umiestnenie rukoväti a jej dĺžke/vzdialenosti od sedadla či prípadnej vaničky bude použitie so stupienkom pre staršieho súrodenca v prípade línie Britax B-Motion Plus pomerne ťažké. Nebudeš mať kde kráčať, a ani dieťatko tam pohodlne hlavičku a telíčko nebude mať uložené. Ako, jasné že sa to dá, len sa treba pripraviť na zníženie pohodlia a celkové zvykanie si.

Britax B-Motion 3 Plus

Každopádne by som šla do časom overených Bumrpider alebo Lascal Buggy Board Maxi - k obom dokážeš pridať aj sedáčik.

Druhou možnosťou by potom bolo bočné sedadlo Buggypod.Tam by si skôr mala miesto pre nohy a aj dieťatko sa nebude o sto šesť.

K vaničke - je priemernej veľkosti. Nie je obrovská ani náhodou, ale nie je ani malá. Pre zimné dieťatko bude dobrá určite, lebo veď v zime je práve najmenšie, takže aj s fusakou aj dečkou vojde prakticky do každej, dokonca aj menších vaničiek. Takže by som sa jej nebála, postačí aj tá zo Smile III 🙂

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli