Športiak Kinderkraft Grande - kolesá. Je možné dokúpiť nafukovacie (či iné, kvalitnejšie než má)?

Zodpovedané
2. jan 2020

Dobrý deň,

je možné ku sportovemu kociaru Kinderkraft Grande dokúpiť nafukovacie, prípadne iné, kvalitnejšie kolieska?

Ďakujem

Ahoj,

žiaľ, nie. K modelu Kinderkraft Grande nie sú v ponuke nijaké extra kolesá.

Novší Kinderkraft Grande LX má už zadné vynovené, väčšie a terénnejšie, ale predné budú stále skôr mestskejšie. Každopádne samostatne ich nikde nekúpiš - tam sa treba poobzerať po inom modele športového kočíka.

Kinderkraft Grande

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli