Športiak pre šesťmesačné bábo - otočný, dlhšia strieška s okienkom, aspoň nejaké odpruženie

Zodpovedané
6. júl 2020

Ahoj Eli,

potrebovala by som poradiť s výberom športového kočíka pre 6mesačné bábo. Chceli by sme, aby bolo sedadlo otočné, strieška predĺžiteľná (keby mala aj okienko, bolo by to plus), 5-bodový pás, polohovateľný aj do ľahu. Aj keď bývame v meste, tak chodníky sú dosť zlé, a občas by sme radi absolvovali aj výlet, tak by bolo fajn nejaké odpruženie.

Momentálne máme hlboký kočík Bexa Fresh Light. V podvozkom sme v podstate spokojní, aj keď by mohol byť ľahší. Čo sa ceny týka, bolo by fajn zmestiť sa do 200-250€. P.S. mal by mať viac ako tri kolesá 🙂

Ďakujem.

Ahoj,

pre mňa rozbité chodníky = prakticky terén, ale na druhú stranu, výlety = potreba niečoho skôr menšieho, kompaktnejšieho. Preto namiesto celkom odpruženého Bebetto Nico, ktorý je ale za mňa veľký a ťažký na také použitie (a jeden z mála otočných, ktoré v tejto cene dostaneš), poradím trošku drahší Joie Versatrax. Príde mi vhodnejší váhou, pohodlím. Aj keď strieška je v ľahu menši, vyriešiť sa to dá clonou. Ja by som si radšej priplatila za lepší, skladnejší kočík, preto táto rada.

Bebetto Nico

Joie Versatrax

Prípadne, kuk aj Wanderer - to už je väčší, ťažší, ale odpružený a kvalitný model.

Concord Wanderer

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli