Športový kočík bez polohovania pásom, bazárový - aký vybrať?

Zodpovedané
29. apr 2019

Ahoj,

vacsina sportakov ma dnes system nastavenia chrbtovej casti pomocou snurky. Nam ale tento typ nevyhovuje - hladam kociar, ktory sa da dat do uplneho sedu a ktory ma klasicky system poloh. Zaujimaju ma skor starsie typy, kedze sportak budem kupovat v bazari a nie uplne novy (nie vsak uplne retro). Hladam nieco na styl Caretero, ten vsak bol synovy maly. Velkostou by nam vyhovovalo nieco ako Britax B-Motion.

Existuje nejaka kombinacia?
Vdaka

Ahoj,

dobrým pomerom cena - výkon a podobný typovo Britaxu B-Motion no s polohovaním chrbtovej opierky na páčku (ktorým sa aj náležite chváli) by bol Joie Litetrax, resp. Joie Mytrax. Nie sú pridrahé, no a nájdeš ich aj v bazárovej ponuke.

Britax B-Motion 3

Joie Litetrax 4

Joie Mytrax

Zaujímavým by mohol byť aj čisto športiak Cam Dinamico, ktorý v bazári isto nájdeš tiež. Spomeniem ešte Peg-Pérego Book a X-Lander X - Pulse.

Cam Dinamico Convert

Peg-Pérego Book

X-Lander X-Pulse 2016

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli