Športový kočík (buggy) s vysokou nosnosťou, priestranný, a aj do terénu - okolo 200€. Nájdem?

Zodpovedané
8. okt 2019

Ahoj,

hladam pre syna nejaky sportovy kocik aspon do 20 kil, idealne 25 (teraz ma 16) 😉 Aby mal dostatok miesta, aby bol nizky (aby si mohol nastupit a vystupit sam), aby bola rucka polohovatelna (manzel je vysoky), najidealnejsie nieco do horsieho terenu (najviac ma lakaju nafukovacie kolesa). Nie velmi drahy ani zase najlacnejsi (okolo 200€ ideal) a najidealnejsie spratny a lahko skladatelny.

Existuje take nieco? 🤔

Dakujem

Ahoj,

za mňa, kým sme neprišli k cene, to bol jednoznačne Baby Jogger City Elite alebo Summit X3. Vysoká nosnosť, kopa priestoru, fantastické ovládanie. Skladanie je fakt sekundové. Myslím, že najmä ten Elite by ti absolútne sadol - preto ti ho silno odporučím aj s radou, že okrem nového (stojí okolo 500 eur) by som pozrela aj bazárové modely. Je to dobrá značka, takže používaného by som sa nebála.

Baby Jogger City Elite

Baby Jogger Summit X3

Z tej lacnejšej kategórie a aby aj niečo vydržal, by som pozrela asi jedine
Joie Crosster. Nevýhodou u neho je nielen podstatne vyššia váha, ale aj o čosi menšie to sedadlo (nosnosť však dostatočná je). Ale aj ten čosi stojí (okolo 380 eur).

Joie Crosster

Lacnejšie trojkolky aj do terénu a s vysokou nosnosťou by som až toľko neriešila. Bude to slabá kvalita, slabý výkon v teréne, horšia ovládateľnosť.
Za mňa, najmä u trojkoliek, naozaj radšej kvalitu - oplatí sa to stonásobne, ten komfort a výdrž. A ak teda ušetriť, tak na kúsku z druhej ruky.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli