Športový kočík do menšieho auta

Zodpovedané
14. sep 2018

Chceme kúpiť kočík - športový alebo golfáč, aby bol spratný a mal vyššiu nosnosť a rozmer. Zvažujem Baby Jogger City Mini Zip alebo Gesslein S5. Využívať ho budeme aj na bežné vozenie a na cestovanie. Budeme mať k dispozícii ešte jeden kočík pre prípad, že by bolo extrémne veľa snehu, len to je trojkolka a neskladná. Prípadne viete poradiť niečo iné? Priorita je skladnosť, rozmer a váha, nakoľko bývame v byte bez výťahu.

Ahoj,

myslím, že s modelom Baby Jogger City Mini Zip si to úplne trafila. Je naozaj veľmi spratný, kvalitný a spĺňa aj vyššiu nosnosť a dostatočný priestor. Kvalita je tiež vysoká - ešte som nestretla maminu, ktorá by sa na tento kočík sťažovala. Ja osobne by som pravdepodobne išla do neho.

Baby Jogger City Mini Zip

Ak by si chcela ešte viac priestoru, zaujímavou možnosťou je aj Baby Jogger City Mini GT. Ten je spratný o máličko menej, ale stále jednoducho vojde do akéhokoľvek auta. Možno by vedel nahradiť aj tvoju nespratnú trojkolku, takže by si mala spratný priestranný kočík do mesta a zároveň aj na horší terén, prípadne do zimy. Extrémne veľa snehu ale dobre nezvláda nijaký kočík.

Baby Jogger City Mini GT

Čo sa týka Gesslein S5 2x4, kočík je to dobrý, ale po zložení pomerne dlhý. Určite je menej spratný ako vyššie spomínané. Nevýhodu u neho vidím aj v oddelených rúčkach, takže sa nebude dať "šoférovať" jednou rukou, čo je často naozaj praktická vlastnosť.

Gesslein S5 2x4

Ešte môžeš pozrieť Cybex Agis/ Eternis v trojkolesovej i štvorkolesovej variácii. Sú extrémne priestranné a relatívne skladné. Nosnosť je udávaná 17 kg.

Cybex Agis M-Air 4

Cybex Eternis M4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli