Športový kočík do náročného terénu, s otočným sedákom, čo sa ľahko poskladá, do 500 eur

Zodpovedané
8. jan 2021

Zdravím,

potrebovala by som športový kočík do náročného terénu - keďže tu na dedine máme hrozné cesty. Chcela by som s otočnou sedačku, ktorý sa ľahko zloží.

Mám doma Valco, ale nie som s ním spokojná. Je na ňom super iba tá predĺžená strieška. Potrebujem menší kočík, ktorý sa dá do úplného ľahu. Chodíme často k lekarovi. Páči sa mi Jasné Crosswalk. Ale neviem sa rozhodnúť. Cena do 500eur.

Ahoj,

kočík do ozaj náročného terénu, ktorý je menší/ľahký, skladný - je takmer nemožné. Náročný terén vyžaduje pevný kočík s odolnou, teda väčšou, hrubšou konštrukciou plus s veľkými kolesami, ktoré takisto viac vážia aj zaberú.

Jané Crosswalk je v skutočnosti veľmi fajn. Len rátaj, že aj strieška bude na tom o čosi horšie, ako u tvojho terajšieho kočíka. A aj košík.

Jané Crosswalk

Poradím ešte Concord Wanderer a Concord Camino.

Concord Wanderer

Concord Camino

Prípadne Emmaljunga NXT60 F je taký menší kočík, čo niečo aj ustojí. Ale naozaj nerátaj, že budú úplne malé, ľahké a skladné.

Emmaljunga NXT60 Flat

Ale najsilnejšie ti poradím trojkolky a ideálne neotočné. Tie sú do terénu omnoho vhodnejšie.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli