Športový kočík do terénu pre polročného syna, s úplným ľahom. Thule Urban Glide?

Zodpovedané
25. máj 2020

Dobrý deň,

prosím Vás o radu pri výbere športového kočíka do terénu - pre syna, 6 mesiacov, cca 10 kg. Nutnosť sklopiť do ľahu.

Víkendy trávime v prírode, leto na Liptove - vyhľadávame lokality bez ľudí: lúky, lesné nespevnené cesty, doliny s rozbitým asfaltom... Zvažujem kúpu Thule Urban Glide 2, no nemám skúsenosť s trojkolkou..

Ďakujem Vám za radu a odporúčanie.

Ahoj,

Thule Urban Glide je určite veľmi príjemná voľba na nerovnosti, ale má pár menších nedostatkov a to najmä pri 6 mesačnom. Pri spaní (ak ti spáva v kočíku) najviac pocítiš asi nepolohovateľnosť opierky nôh. Každopádne je trojkolka jednoznačne skvelou voľbou a ako si na ňu zvykneš, zistíš, že si lepšie vybrať nemohla.

Thule Urban Glide 2

Ja osobne by som ale asi skôr šla do Baby Jogger City Elite, čo mi príde o trochu šikovnejší model. Na zváženie je určite aj fakt skvelý, ale drahší TFK Joggster Trail 2.

Baby Jogger City Elite

TFK Joggster Trail 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli