Športový kočík Euro-Cart Crox 2020 - je sedadlo vyššie od zeme, alebo klasika - nízko?

Zodpovedané
14. apr 2020

Ahoj.

Zaujimalo by ma aka je vyska sportoveho sedadla od zeme. Ci to je taky klasika ako vsetky taketo podobne kociky (napr. Moon Resea) alebo je vyssi ako napr. Joie Versatrax. Podla obrazka sa mi zda vyssi ale ktovie 😀

Alebo mi mozno poradis aj daky iny obdobny. Podmienka je aby sa otacal aj v protismere, nie velke kolesa ale aby zvladol aj mierny teren. A keby nevazil 15 kg bolo by to fajn 😁

Dakujem, Sisa

Ahoj,

sedadlo modelu Euro-Cart Crox je vyššie - nie je úplne klasicky nízko. Nenazvala by som ho ani vyslovene vysokým sedadlom, ale určite je to sedadlo umiestnené vyššie, než je na podobný trup bežné.

Euro-Cart Crox 2020

A teda rátaj aj s tým, že mierny terén, resp. akýkoľvek terén bude s menšími kolesami prejditeľný, ale nie pohodlný.

Podobným kočíkom (aj čo sa relatívne dostupnej ceny týka) by mohol byť možno Hauck Mars alebo tebou spomínaný Joie Versatrax. Prípadne by som pozrela aj na typ ako Diono Quantum (aj keď vyšší nie je).

Hauck Mars

Joie Versatrax

Diono Quantum

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli