Športový kočík - nehrkací a s veľkou strieškou, do 300€ - Kinderkraft Grande 2020, Britax B-Agile M?

Zodpovedané
10. mar 2020

Ahoj.

Chcela by som poradit, aky sportovy kocik kupit. Podmienky su, aby bol vhodny aj do mesta, aj na dedinu (zas nejaky extra teren nejazdime), kolieska aby nehrkali, predlzena strieska, a cenovo do tych 300€. Pozerala som Kinderkraft Grande 2020 (tam sa bojim pomer cena-kvalita), Britax B-Agile M (tam ma odradza ta sietka na tej predlzenej casti), pripadne na ake typy sa este zamerat.

Dakujem

Ahoj,

mne osobne príde Kinderkraft Grande 2020 ako fajn nápad, najmä ak rodičia nechcú minúť priveľa peniažkov. Nijak zásadne do terénu nebude, ale bežné nerovnosti prejde, to bude ok. Ak by boli nerovnosti horšie, možno by stál za zváženie aj model ako Lionelo Bell.

Kinderkraft Grande

Lionelo Bell

Britax B-Agile M je skôr mestský kočík, snáď viac ako vyššie uvedený Kinderkraft. Ja si myslím, že je vydarený. Sieťky nie sú na škodu. Naopak mestské kolesá nebudú 100% tiché na nerovnostiach, s tým treba rátať.

Britax B-Agile M

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli