Športový kočík - odpružený, otočný, ľahší a s veľkou strieškou

Zodpovedané
7. mar 2020

Dobrý deň prajem,

prosím vedeli by ste mi poradiť športový kočík, ktorý spĺňa aspoň trochu tieto kritériá?

1. Poriadne odpružený na zlé cesty
2. Otočná sedačka alebo rúčka
3. Váha - aby som ho v rukách vedela odniesť 20 schodov
4. Dlhá strieška

Ďakujem veľmi

Ahoj,

ak je poriadne odpruženie prvým kritériom, tak bude dôležité byť si vedomý vyššej váhy, alebo prípadne vyššej ceny (či iného kompromisu).

Prvým takým ľahším (lebo to vynášanie schodmi vidím ako dosť zásadnú vec, na to treba ľahší a zároveň odolnejší kočík) by bol Easywalker Harvey2 s all-terrai kolesami. Nad týmto by som asi uvažovala prvým.

Potom by som pozerala na ťažší no kvalitný a jazdne úžasný Britax Go Big2. Ten má odpruženie neskutočné a po schodoch by som ho brala ťahaním po zadných smerom dozadu.

Easywalker Harvey2

Britax Go Big2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli