Športový kočík otočný, odpružený, skladný, pre 7m.: Maxi-Cosi Adorra, Joie Versatrax, X-Lander?

Zodpovedané
31. aug 2020

Ahoj Eli,

poradila by si mi, ktorý kočík si vybrať? Rozhodujem sa medzi Maxi-Cosi Adorra, Joie Versatrax a X-Lander X-Pulse. Kočík je pre 7-mesačného synčeka. Chcem otočný kočík, odpružený, aby sa všetko spolu dalo zložiť, lebo veľa cestujeme - a aby bol pohodlný, pretože malý rád spí vonku. Maxi-Cosi a Joie som videla naživo, ale X-Lander ešte nie, pretože ho nikde nemajú na predajni - a preto mi ešte tento tretí stále vŕta v hlave 😀

Ďakujem

Ahoj,

z tvojho výberu by som ja osobne asi najskôr šla do Joie Versatax. Príde mi ako najlepší pomer jazdných vlastností-ceny-dizajnu-plochy na pohodlné spinkanie aj neskoršej predateľnosti.

Joie Versatrax

X-Lander X - Pulse je určite pekný aj milý kočík. Kolesami a jazdnými vlastnosťami (plus kratšou ložnou plochou) nie je lepší od Versatraxu.

X-Lander X-Pulse 2016

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli