Športový kočík Peg-Pérego Book. Sadne naň aj nánožník z golfiek Peg-Pérego?

Zodpovedané
7. okt 2019

Dobry den,

chcem sa spytat, ci by nanoznik z golfoveho kocika Peg-Perego pasoval i na sportovy kocik Peg-Perego Book. Kupila som sportak, no bol bez nanoznika.

Dakujem za odpoved
Monika

Ahoj,

mne osobne golfové kočíky značky Peg-Pérego prídu podstatne inak tvarované, plus užšie, takže by som veľmi nánožník z nich na Book netipovala.

Ale teda ak hovoríme o klasike ako , tam by to mohlo fungovať.

Takže záleží od modelu, ktorý akurát myslíš. Všeobecne platí, že naj je originál, alebo potom ušitý rozmerovo na tvoj model. Ďalšou z možností je univerzálny nánožník alebo sťahovacia deka, napríklad od obľúbenej zn. Pinkie.

Peg-Pérego Book

Peg-Pérego Sì

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli