Športový kočík podobný iCandy Peach - dizajnovo, i korýtkovým sedením. Zoženiem?

Zodpovedané
7. okt 2019

Ahoj,

chcem sa spýtať, či by si mi vedela poradiť športový kočík podobný anglickej značke Icandy Peach 3 - keďže ten sa na Slovensku asi zohnať nedá? Mal by mať korýtkové sedenie, ktoré sa dá dať až do ľahu, a mal by byť otočný.

Fakt by ma zaujímalo niečo dizajnovo veľmi podobné.

Ďakujem 🙂

Ahoj,

ak ti suma za kočík značky iCandy nepríde nedostupná, potom by som v prvom rade zvážila objednanie napríklad z Čiech. Okrem toho je pri ich kvalite dobrou možnosťou aj prejdenie bazárovej ponuky, kde sa dajú nájsť staršie i novšie modely od mamičiek, čo si ich napríklad priviezli zo zahraničia. I na facebooku nájdeš zopár mamičiek, čo objednávajú kočíky z UK, tak aj to je (ale za mňa skôr krajná) možnosť.

A z iných značiek, čo sa iCandy podobajú… no, to isté to nebude. iCandy sa pýši svojou unikátnosťou luxusného dizajnu.
Mne osobne k nim prídu najbližší ďalší luxusne kvalitní Briti - Silver Cross. Taký Wave si viem predstaviť ako rozumnú alternatívu k Peach. Dokonca aj na dvojkočík sa dá prerobiť. Ale teda cena je obdobná, ako u prémiovej iCandy (keďže sa tiež jedná o prémiovú značku s tradíciou).

Silver Cross Wave

Ďalším z podobnej štýlovo-funkčnej kategórie by bol Thule Sleek, alebo potom Joolz Geo. Aj Nuna Demi Grow jednoznačne stojí za zmienku.

Thule Sleek

Joolz Geo2

Nuna Demi Grow

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli