Športový kočík pre deväťmesačného - otočný a čo najlacnejší, na rozbité chodníky

Zodpovedané
10. mar 2020

Dobrý deň,

prosím vás, viete mi poradiť športový kočík otočný pre 9 mesačného, čo najlacnejší. Najlepšie aby zvládol rozbité chodníky, ďakujem pekne 🙂

Ahoj,

ak je prioritou cena a k tomu vyžaduješ aj nejakú odolnosť na nerovnostiach, ja by som pozerala po (robustnejšom) Bebetto Nico. Je to taká už skoro klasická/ľudová voľba na odolnejší, priestrannejší, odpružený no aj na nerovnosti vhodný športiak. S bezúdržbovými kolesami kuk verziu Bebetto Nico Shine.

Bebetto Nico

Bebetto Nico Plus

Druhou alternatívou by bol Joie Versatrax. Menší, lacnejší.

Joie Versatrax

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli