Športový kočík pre ročného chlapčeka, aj do terénu, nie trojkolka, do 350 eur

Zodpovedané
2. apr 2020

Ahoj Eli,

Prosím poraď nám pri výbere športového kočíka. Momentálne máme ABC Design Condor. Chceli by sme niečo aj do terénu, ale aj mesta. Aké značky pozerať? Trojkolku nechceme, cena do 350 eur.

Ahoj,

nie som si istá, či myslíš ozaj ťažký terén. Vtedy by som trojkolku odporučila určite. Ak hovoríme o takom v podstate mestskom používaní plus občasnom teréne/nerovnostiach, postačí aj štvorkolka, aj keď ultimátny výkon na hrboľoch a jamách samozrejme nečakaj.

Začnem asi takou zjavnou možnosťou v tejto cenovej kategórii. A to Britax B-Motion Plus. Ja osobne by som isto zvážila aj Casualplay LOOPi Allroad. Kolesá sú super a celkovo by to bola asi najskôr moja voľba, najmä v tejto cenovej kategórii a požiadavke 4 kolies. A možno pozri aj na Joie Mytrax.

Britax B-Motion 4 Plus

Casualplay LOOPi Allroad

Joie Mytrax

Okrem toho odporučím pozrieť aj bazárový Baby Jogger City Versa GT.

Baby Jogger City Versa GT

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli