Športový kočík pre veľké 10mes. dieťatko, nosný a priestranný - bude pohodlnejšia Emmaljunga, alebo BJ City Elite?

Zodpovedané
22. sep 2020

Ahoj🙂

Zvažujem Emmaljungu a Baby Jogger City Elite. Keďže sa jedná o drahšie kočíky (nerada by som ich o rok opäť menila), chcela by som sa ešte spýtať na tú veľkosť. Myslíš, že do Emaljungy malého už možno o rok nedostanem? Ak chcem kočík na dlhšie obdobie, mala by som zvažovať radšej Baby Jogger? Z hľadiska designu som rozhodnuta pre Emmaljungu, preto by ma ešte zaujímal Tvoj názor na pohodlnosť pre dieťa - je lepšia Em,aljunga alebo BJ?

Ďakujem mnohokrát ❤

Ahoj,

ak je naozaj priorita to, aby bol kočík na čo najdlhšie obdobie, tak je jednoznačným a absolútnym víťazom Baby Jogger City Elite, ktorý ti ako nižšej mamičke tiež odporučím.

Baby Jogger City Elite

Emmaljunga NXT60 F je absolútne kvalitný, pevný a všeobecne super kočík. Ale je otočný, užší a aj ťažší než akýkoľvek neotočný. Za mňa otočný model, aj keď takýto dobrý, len pre menšie dieťa, alebo len v prípade, že otočné sedadlo proste MUSÍ BYŤ. Ak to zvládnete aj s neotočným, vydržíte dlhšie. Kočík bude spratnejší a aj rýchlejšie skladný a hlavne omnoho priestrannejší plus s vyváženejším celkovým ťažiskom, keďže bolo upravované presne len pre jazdu v jednom smere (a otáčanie sedadla ťažisko silno mení a je ťažké vybalansovať).

Emmaljunga NXT60 Flat

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli