Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj!

Prvou myšlienkou bol za mňa Britax B-Motion Plus. Kolesá s pneumatikami sú naviac bezúdržbové (penou plnené), ide do ľahu (nie je 180 stupňov rovný, ale je vhodný prakticky od narodeniaa, čo sa uhlu sklopenia týka), strieška je dosť veľká a nosnosť vysoká. Je to jeden z najvhodnejších kočíkov pre väčšie deti a aj na nejaký ten terén, pokiaľ hľadáš niečo relatívne dostupné a pritom odolné a rýchlo spratné. Nie je najľahší ani najmenší vo svojej kategórii, a nevýhodou je aj šikmejší sed, ale je to riešiteľná a na typ kočíka všetko akceptovateľné.

Ďalším návrhom, najmä z kategórie cenovo dostupných, by bol Lionelo Annet Tour. Čo sa pomeru ceny a funkcionality týka, je to super voľba - najmä ak rozpočet veľa nedovolí. Prevedenie je jednoduchšie, ale funkčné a celkom dobre vymyslené.

Z drahších modelov by som zasa spomenula Emmaljunga NXT30, čo je skvelý kočík asi vo všetkom okrem striešky (tá je kratšia, a v ľahu podľa mňa naisto využiješ clonu), a možno váhovo (je ťažší, ale zasa je vcelku aj skladný na svoju kategóriu). Naviac je to veľmi odolný model, a so skvelou ložnou plochou. Určite je vhodné vypichnúť aj Baby Jogger City Mini GT a o čosi väčší City Elite - perfiš kočíky. A za zmienku stojí aj Valco Snap Trend Sport, ktorý je naviac príjemne ľahký a skladný - ale teda, aj napriek nafukovačkám skôr mestský kočík.