Športový kočík s odolnými kolesami, veľkou strieškou, priestorom aj pre trojročného, a nie korýtko

Zodpovedané
20. júl 2019

Dobry den,

patram uz dlhsiu dobu po kociku pre januarove babo. Mam kocik po prvom dietati s vanickou, takze nepotrebujem nutne kombinovany. Hladam hlavne dobre bezdefektove odpruzene kolesa na dlhe trasy po chodnikoch, a velkost aj pre trojrocne dieta. Nechcem korytkove sedenie a idealne velku striesku.

Pozerala som Gesslein F6, to je zatial moj favorit, aj ked sa mi pacia skor modernejsie kociky.

Ak by ste mi poradila nejake dalsie moznosti, budem veeelmi vdacna.
Zuzana

Ahoj,

okrem Gessleinu F6 je dobrým, aj keď nie možno až tak extrémne priestranným (pre trojročné), by som ja osobne išla do Britax Go. Bezúdržbové kolesá spolu s veľkou sedacou časťou, no a ak by ti chýbal úplný ľah (lebo inak je dosť hlboký, ale teda nie kompletný), dá sa dokúpiť šitá vložka umožňujúca sklopiť sedadlo kompletne (pozri na nellytex.sk). Podľa mňa jeden z najlepších výberov. Samozrejme aj vyšší Britax Go Big s bezúdržbovými (vyplnenými) pneumatikami a úplným ľahom by šiel, len teda je to drahšia záležitosť (ale superská).

Gesslein F6 Air+

Britax Go

Britax Go Big2

Mimo neho spomeniem aj Emmaljunga NXT90 F, alebo NXT60 F vo verzii s bezúdržbovými kolesami Competiton - nesmierne, odolné, terénne kočíky čo vydržia aj viac detí a aj na dĺžku skvele priestranné.

Emmaljunga NXT90 Flat

Emmaljunga NXT60 Flat

Ďalšími kandidátmi by boli napríklad Hartan Racer GTS, Teutonia BeYou!, alebo super trojkolka TFK Joggster Trail.

Hartan Racer GTS

Teutonia BeYou! V3

TFK Joggster Trail 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli