Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Športový kočík s otočným sedadlom pre 15m dieťa - niečo priestrannejšie, nie drahé

Zodpovedané
6. júl 2020

Ahoj,

vies mi poradit sportovy kocik otocny v oboch smeroch pre 15mesacne dieta? Syn sa rad vozi otoceny ku mne. Ale aby mi vydrzal aspon do jeho 2-2,5r. Nieco, kde nebude ako sardinka. Cenovo ale nie som ochotna ist do moc draheho sportaku. Zda sa mi to uz zbytocna investicia.

Ahoj!

Ak chceš niečo, čo zvládne - pohodlne - aj väčšie dieťa, a ešte má mať (ako otočný model) aj dostatok priestoru, je možno vhodné zvážiť tú investíciu - predsa len, je to niečo, čo používaš prakticky denne, alebo potom zvážiť používaný model. Lebo v tejto cenovej kategórii ti z toho otočného tak realisticky môžem nové odporučiť iba Bebetto Nico, ale je to veľký kočík a je to tiež kopa kompromisov. Z len o trochu drahších pozri Joie Versatrax, ten je dostatočne priestranný a hlavne menší celkovo - i na skladanie…

Ja osobne by som skôr pozrela Baby Jogger City Premier alebo City Versa z bazáru - omnoho proestrannejšie a pohodlnejšie športové kočíky… ktoré sa oplatí kúpiť aj používané. Aj Emmaljunga NXT60 (f) je vhodný a priestranný, kvalitný výber, ktorý ak nájdeš na bazári, vydrží ti jednoznanče aj používaný.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam, či Instagrame.