Športový kočík s úplným ľahom ako ako druhý k lekárovi a do mesta - funkčný, estetický, skladný, pre šesťmesačnú

Zodpovedané
9. okt 2020

Ahoj,

neviem sa rozhodnúť medzi športovými kočíkmi, nakoľko je ich na trhu naozaj veľa. Dcérka má 6m a zatiaľ používame hlbokú vaničku z 3-kombinácie Bebetto Luca. Bývame na dedine a veľa chodíme po lúkach, poliach, lesoch (venčíme psíka) 🙂 Kočíku dávame zabrať a v podstate sú kolesá nonstop špinavé a zablatené. Potrebujem kúpiť športiak (neotočný), ktorý budem teraz používať len výnimočne, keď potrebujem čistý kočík (lekár, mesto, nákupné centrum, pošta, obchod...). Na zablatené lesné chodníčky a dedinu začnem neskôr používať športovú časť z Bebetta - kolesá sú ideálne na naše trasy.

Vedela by si mi prosím poradiť, aké mám možnosti, ak uvažujem podľa parametrov v tomto poradí dôležitosti?
1. funkčnosť
2. estetika
3. skladnosť/spratnosť/váha/veľkosť
4. cena

Jediná podmienka je úplný ľah.
Ďakujem

Ahoj,

funkčnosť a estetika ako prvé dve kritériá. Za mňa by to bol v prvom rade Baby Jogger City Mini GT2 - z pohľadu funkčnosti, manévrovateľnosti, sekundového skladania a fakt priestoru, s ktorým vydržíš až do možno štyroch rokov mi príde najpraktickejší a najfunkčnejší. Prejde aj nejaký ten terén, keby už bolo najhoršie.

Baby Jogger City Mini GT2

Alternatívou by potom bol menší, podstatne mestskejší, ale veľmi šikovný presne na také druhotné používanie Baby Jogger City Mini Zip. To by boli moje prvé voľby.

Baby Jogger City Mini Zip

Ak do toho zamotám aj tú estetiku, pomyslím okamžite na GB Qbit+ All-City. Krásny, spratný, šikovný presne na mesto, lekára, kratšie pochôdzky, ako aj cestovanie.

GB Qbit+ All-City

Aj Cybex Eezy S+2 by v tejto kategórii šiel, aj keď GBčko mi príde podstatne krajšie (a asi aj pevnejšie).

Cybex Eezy S+²

Jedna z možností, ktoré u nás až tak moc nedostať, ale sú aj super skladné, aj super funkčné, aj super pevné - a k tomu dobre vyzerajú, by bol potom ešte Uppababy Minu - obľúbený v USA presne z týchto dôvodov a na také použitia.

Uppababy Minu

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli