Športový kočík skladný, otočný - pre dieťa, ktoré ešte nesedí, do 300 eur

Zodpovedané
25. máj 2020

Ahoj,

rada by som ťa poprosila o radu pri výbere kočíka. Mal by byť skladný, otočný, polohovateľná operka nôh, nastaviteľné rodičovské madlo, nech prejde aj nejaký terén a nech ide do úplného ľahu. Máme P&M Street a všetko spĺňa - okrem toho otočného sedadla 🤷‍♀️ Niečo do tých možno 300€, kľudne aj z druhej ruky, keď ho kúpim do tej ceny.

Vďaka 🙂

Ahoj,

poradila by som asi najmä Joie Versatrax - fajn ložná plocha a pomer cena/výkon.

Joie Versatrax

Okrem neho kuk aj Moon ReSea Sport.

Moon ReSea Sport

V bazáriku zasa pozri Jané Kendo.

Jané Kendo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli