Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Športový ločík do lietadla a auta pre šesťmesačné dieťa (namiesto BGB Bee)

Zodpovedané
Cestovanie lietadlom s deťmiVýber kočíka
5. aug 2019

Ahoj.

Potrebujem súrne kočík, ktorý so mnou zvládne cestovať. A zároveň bude pohodlný pre 6 mesačné dieťa. Momentálne mám Bee ako záložný - ale zaberie veľa miesta.

Uvažujem o novom Bugaboo Ant, Yoyo, Mios.
Neviem poraď.

Ahoj!

Bugaboo Ant je zo spomínaných jednoznačne najmenší, a absolútne vhodný aj do lietadla. Vzhľadom na jeho veľkosť ale treba rátať s dvoma zásadnejšími mínusmi, a to menšie sedadlo (cca do dvoch rokov), a nie tak pevnú konštrukciu.

Malý sedák má aj Babyzen Yoyo, no má viac priestoru pod strieškou. Ja osobne by som však, ak by som kupovala tento mini, neotočný typ kočíka, vybrala (aby vydržal aj do budúcnosti) skôr podobný s vyššou opierkou. Môj osobný favorit tejto kategórie by bol GB Qbit+ All-City, ale fajn je aj Babystyle Oyster Atom, Ergobaby Metro, Maclaren Atom… je toho viac, no vyberaj skôr kvalitnejšie modely, a určite si pozri aj tú výšku opierky, ak ho chceš využiť aj po dvoch rokoch dieťatka.

Cybex Mios - skvelý kočík, a určite aj podstatne priestrannejší. Ale nie je už taký “lietadlovo” malý, je to skôr malý mestský otočný kočík, v podstate podobný Bee-čku - tam by som menila jedine kvôli jazdným vlastnostiam. Ale teda, ak Cybex, ale o dosť menší, možno by bola lepšia voľba Eezy S+.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam, či Instagrame.