Štýlový a funkčný športový kočík do terénu, štvorkolka. Emmaljunga?

Zodpovedané
1. jún 2020

Kamarátke posúvam kombinovaný kočík Britax Go Big2 a rada by som sa opýtala na adekvátnu náhradu športového kočíka do terénu.

Thule sa mi moc nepáči. Čo tak Emmaljunga? Ideálne aj štýlové, ale hlavne funkčné, pretože Britax nasadil v teréne “vysokú latku”, ďakujem. A ešte doležitá vec, hľadám výhradne “štvorkolky”, ďakujem pekne,

Eva

Ahoj,

Emmaljunga je po Britax Go Big2 jednoznačne najlepší možný nápad, najmä ak chceš iba kočík štvorkolesový. Za mňa absolútne áno. Vybrať si môžeš z NXT60 série, ktorá je menšia (F-kové sedadlá sú rovný ľah, ne-f-ková línia sú korýtka, a oba typy sú dostatočne priestranné), alebo série NXT90, ktorá je robustnejšia, ešte terénnejšia, ale samozrejme aj ťažšia (sedáky sú rovnaké).

Britax Go Big2

Emmaljunga NXT60 Ergo

Emmaljunga NXT60 Flat

Emmaljunga NXT90 Ergo

Emmaljunga NXT90 Flat

Ak by si nakoniec predsa len Emmaljungu nie, kuk asi aj na niečo ako Baby Jogger City Premier. Kolesá sú menej terénne, ale celkovo je to veľmi schopný kočík.

Baby Jogger City Premier

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli