Sú komponenty ako podvozok, vanička, športové sedenie a vajíčko medzi sebou kompatibilné?

Zodpovedané
8. sep 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom toho, či si viem poskladať kočík Cybex Priam aj z rôznych rokov.

Sú komponenty ako podvozok, vanička, športové sedenie a vajíčko medzi sebou kompatibilné?

Ďakujem

Ahoj,

čo sa týka kompatibility komponentov, tak nie všetky ročníky a modely sa dajú medzi sebou poskladať.

Cybex Priam 3

Cybex Priam so sedadlom Light Seat

Cybex Priam so sedadlom Lux Seat

Nedávno som v poradni riešila kompatibilitu novšieho ročníka vajíčka na starší model podvozku a problém bol v chýbajúcich adaptéroch na naklikávanie vajíčka, pretože nové podvozky už majú zabudované adaptéry. A neboli dostupné ani ako náhradný diel.

Taktiež moje predchádzajúce kolegynky riešili kompatibilitu poťahu športovej časti 2017 s poťahom Spring blossom 2021 a tiež tam nebola zhoda.

Dávala by som si na to veľký pozor a radšej by si mala kúpiť novší model alebo starší no v 2v1 alebo 3v1.

Držím palce. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally