Sú všetky komponenty z Baby Jogger City Select kompatibilné?

Zodpovedané
2. okt 2021

Ahoj,

na nete som našla, že všetky komponenty z Baby Jogger City Select sú kompatibilné - staré modely s novými.

Je to ozaj tak?

Mám totiž prídavnú sedačku s adaptérmi a bojím sa kúpiť kočík, keď neviem, či budú pasovať.

Ďakujem

Ahoj,

čo sa týka kompatibility starých a nových dielov je to skutočne pravda, výrobca to uvádza aj na svojej oficiálnej stránke. Môžeš si takto vytvoriť až 16 variácií kočíka (pri tandeme).

Baby Jogger City Select

No vyberať kočík iba podľa toho, že máš prídavnú sedačku s adaptérmi sa mi zdá dosť crazy.

Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login lulu_originally, aby si neprišla o žiadne novinky a zaujímavé inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally