Súrodenecký kočík do menšieho výťahu, ktorý využijem aj ako mono verziu

Zodpovedané
2. jan 2020

Zdravim,

rada by som kocik pre surodencov, kedze mala bude mat rok aj dva mesiace. Taky, aby sa zmestil aj do mensieho vytahu a neskor sa pouzival aj ako jeden kocik.

Dakujem za radu

Ahoj,

keďže riešiš menší výťah a zároveň je požiadavkou využitie aj v single - jednomiestnej verzii (plus neudávaš rozpočet), myslím, že najjednoznačnejším riešením tu je Easywalker Harvey 2. Aj s vaničkou (v spodnej časti) je pomerne krátky - zmestí sa v podstate všade (na to, že je to full-size kočík plus dvojmiestny tandem), relatívne ľahký a hlavne - naozaj všestranne použiteľný pre jedno i dve deti. Myslím si, že pre to, čo píšeš, nie je lepší kandidát.

Easywalker Harvey2

Ak ale predsa len mám nejaký iný kočík uviesť - aspoň aby si mala čo porovnávať a mať čo na výber - Baby Jogger City Select Lux, ideálne s lavičkovým, t.j. jednoduchším a menej priestor zaberajúcim prídavným sedadlom mi príde ako dobrý a vhodný nápad.

Baby Jogger City Select Lux

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli