Súrodenecký kočík - ľahký a spratný, no aj občasne terén. Baby Jogger City Select, Graco Uno2Duo?

Zodpovedané
16. sep 2019

Ahoj,

prosim o pomoc pri vybere kocika pre 2 deti (novorodenec a 1rok). Potrebujem nieco skladne a lahke do auta, kedze mame caste presuny kvoli starsim surodencom. No tiez radi vybehnene von do "terenu". Z toho, co som doteraz citala, mi najviac pasuje Baby Jogger City Select alebo Graco Uno2Duo, z ktorych sa daju spravit aj mono kociky.

Ahoj,

ak potrebuješ skladný kočík, tak Baby Jogger City Select vo verzii Plus by bol lepšou voľbou. Tým, že sa sedadlá dajú zložiť, je podstatne kompaktnejší aj praktickejší na nakladanie do kufra. Dala by som tu pozor aj na nie veľmi terénne vlastnosti kočíka, ktoré podčiarkuje aj fakt, že ak je kočík plne naložený - ako to už na tandem býva - zhorší sa mu manipulovateľnosť i ťažisko.

Baby Jogger City Select Lux

Graco Uno2Duo je určite zaujímavá voľba, ale za mňa absolútne mestská a taktiež - tento kočík nie je veľmi kompaktný po zložení. U nás sa zháňa len ťažko (jedine objednať z amazonu).

Graco Uno2Duo

Keby som ja osobne potrebovala v rámci možností ľahký a skladný športový kočík pre súrodencov, do mesta i občasného terénu, riešila by som pravdepodobne Baby Jogger City Mini GT Double s jednou vaničkou alebo vložnou taškou.
Okrem neho stojí za myšlienku aj Valco Snap Duo Trend s prípadnými nafukovacími kolesami.
Tandemy, najmä do terénu, mne osobne z hľadiska ovládateľnosti neprídu ako dobrá voľba - a ak tak, tak jedine so starším dole vzadu na spôsob kočíkov Phil&Teds.

Baby Jogger City Mini GT Double

Valco Baby Snap Duo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli