Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Súrodenecký kočík pre 1,5r. a novorodenca (zima) - Phil&Teds Vibe či Sport, názor? Či aký iný dobrý, do 300 eur z bazáru?

Zodpovedané
15. sep 2020

Dobry den,

prosim vas chcela by som sa s vami poradit ohladne kocika pre surodencov, a to vo veku 1,5 roka a novorodenca. Druhe babo sa narodi v zime, cize treba ratat so zateplenim. Znama mi poradila kocik Phil and Teds, myslim, ze model Vibe? A ked porovnate Vibe a Sport? Aky mate nazor na kociky tejto znacky?

Pripadne ktory surodenecky kocik je podla vas dobry a nie velmi drahy? Tak do 300 eur z bazara co sa da zohnat,
dakujem pekne

Ahoj!

Za mňa sú súrodenecké modely Phil&Teds - oba spomínané - veľmi šikovne vymyslené, a príjemné aj jazdne (a to aj v teréne). Jediný menší problém vidím v horšom prístupe k zadnému sedadlu, teda tomu, kde sedí staršie dieťa. Dosť blbo sa tam dieťatko dáva, a o to ťažšie v zime, keď je naobliekané. Nie každé dieťa tiež obľubuje byť bez výhľadu a tak naspodu, skoro v koši. Ak s týmito mínusmi rátaš, a potrebuješ niečo také menščie, aj keď súrodenecké, a šikovné celkovo, môžem odporučiť.

Ak mám odporučiť z tvojho výberu jeden, tak by som išla do novšieho Sport-u. Je užší aj ľahší, a teda menšia záťaž.

Ak mám poradiť niečo úplne iné, ja by som pozerala na Baby Jogger City Select - jeden z najobľúbenejších takýchto kočíkov, veľmi praktický, a po dopoužívaní znova predateľný.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.