Terénny kočík, spratný aj do auta, do 300€ (aj bazárový)

Zodpovedané
1. júl 2019

Ahoj,

vedela by si mi poradiť? Momentálne mám doma Valco Snap Trend bez nafukovačiek. Chcela som malý, ľahký, spratný kočík do mesta a na časté cestovanie, bežné vozenie. Všetko je úplne super.

No začali sme chodiť na terénnejšie miesta, poľné cesty, lúky... Nechcem tam tento kočík pokaziť - ľúto mi ho je, a tak som sa rozhodla, že si zadovážim ešte jeden. Chcela by som, aby som s ním prešla terén, ale keďže ku terénu musíme cestovať autom, tak aj spratnejší (samozrejme nepredpokladám, že bude v mini cestovnej verzii 😀). Ďalej aby mal štyri kolesá (nie trojkolka), ak by mal polohovanie rúčky, bola by som spokojná, a tiež aby sa dal polohovať - vrátane nožičiek.

Chcela by som do tých 300€, rozmýšľam aj nad bazárovým. Obzerala som Britax, no rada si dám poradiť, ak by si vedela o niečom lepšom 🙂

Ahoj,

vyslovene na poľné cesty, lúky by Britax B-Motion Plus mohol byť ozaj fajn voľbou. Je to robustný, pevný kočík, aj keď ťažší a väčší po zložení.
Samozrejme aj jednoduchšia - ne-Plusková verzia to dá (no nafukovacím kolesám s nevyplnenými dušami skôr pohrozí defekt).

Britax B-Motion 4 Plus

Britax B-Motion 4

Aj Coletto Joggy by tu mohol vyhovieť, rovnako ako aj Espiro Sonic Air či EasyGo Quantum Air.

Coletto Joggy

Espiro Sonic Air

EasyGo Quantum Air

Fantastickým by bol aj Emmaljunga Scooter - extra odolný a super kočík.

Emmaljunga Scooter 4S

Ja osobne, aj keď menej skladný, by som na takéto používanie zvážila aj bazárový Brio Go - aj keď tam ku spratnosti chýba odmontovávanie kolies pri skladaní, ktoré budeš musieť praktikovať (ak máš málo priestoru) 😉 Inak super.

Brio Go

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli