Testovaná autosedačka, čo bude sediečť na Bexa Fresh - dcéra nám už vyrástla z Cybex Aton 5

Zodpovedané
7. jan 2021

Dobrý deň, máme autosedačku Cybex Aton 5 a sme s ňou spokojní, ale dcéra už z nej vyrástla a potrebujeme niečo rovnako dobré, ale väčšie. Máme kočík Bexa Fresh a teda asi takú sedačku, aby sme ju vedeli s adaptérmi pripevniť aj na podvozok kočíka. Poraďte nám prosím autosedačku, ktorá je testovaná.

Ďakujem 🙂

Ahoj,

po Cybex Aton 5 už toho nebude veľa, čo sa ešte dá vyskúšať a teda aj sa dá nakliknúť na kontrukciu - na konštrukciu sa totiž dajú pripínať iba vajíčka.

Pokračovacie sedačky (obvykle kategória 0 - 18 kg) už potom ostávajú v aute. Z vajíčok ti viem odporučiť asi už len Maxi-Cosi Cabrifix (ľahko zohnateľná autosedačka aj z bazáru, je totiž dosť obľúbená aj pohodlná), čo je asi najpriestrannejšie vajíčko - autosedačka kat. 0+, aká je. Myslím, že stojí za to, ak ešte pár mesiacov vajíčko chcete používať, určite túto. A sedieť bude na rovnaké adaptéry ako vaša Cybexka.

No a po nej sa už zmieriť len s kočíkom so sedacou časťou a sedačkou v protismere typu 0 - 18 kg (napr. Joie Steadi, Joie i-Spin z tých lepších - Joie celkovo sú také dostupnejšie a pritom bezpečnosť je fajn).

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli