Thule Urban Glide 2 alebo Baby Jogger City Elite - aký športový kočík na šport, ťažký terén + sneh?

Zodpovedané
16. okt 2020

Dobry den.

Chcela by som vas nazor, aky kocik si mam zaobstarat na sportove aktivity. Thule Urban Glide 2 alebo BJ City Elite? (turistika v tazsom terene, zasnezene cesty, strkove cesty pripradne korculovanie).

Ahoj,

Thule Urban Glide je veľmi fajn kočík. Ak však plánuješ kočík používa aj bežnejšie, nie len čisto na terén, tak je príliš dlhý. A na čisto terén z nejakého dôvodu, časom trochu uvoľnený (veľmi ťažký terén mu škodí). Preto na ozaj len šport (najmä to korčuľovanie) a terén by som skôr odporučila neotočné predné koleso modelu Thule Glide.

Thule Urban Glide 2

Baby Jogger City Elite - ak teda plánuješ kočík využívať aj bežne, aj terénne, bude podľa mňa lepšia voľba.

Baby Jogger City Elite

Ak by som zvažovala ešte niečo iné, skôr by to bol potom BJ Summit X3]], ktorý je Elite-u podobný, ale trošku robustnejší a s ručnou brzdou. Kvalita je super.

Baby Jogger Summit X3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli