Thule Urban Glide 2 Double, Emmaljunga NXT Twin verzus Bumberide Indie Twin pre dvojičky. Ktorý je najlepší?

Zodpovedané
11. máj 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom výberu kočíka pre dvojičky. Máme troch favoritov:
Thule Urban Glide 2 Double
Emmaljunga NXT Twin
Bumberide Indie Twin

Ktorý z nich je najlepší?

Ďakujem

Dobrý deň,

z týchto troch modelov, ktoré ste nám zaslali mi najlepšie vychádza najlepšie Thule Urban Glide Double.

Tento model obsahuje aj napríklad ručnú brzdu, čo vzhľadom na váhu kočíka plus 2 detičiek môže byť veľkým plusom. Športové sedenie do úplného ľahu (nie korýtko ako má emmaljunga), vysoká nosnosť kočíka.

V rámci ovládateľnosti je úplná topka.

Thule Urban Glide Double

S pozdravom
Kociky.sk