Treba na pripevnenie vajíčka Maxi-Cosi Pebble, resp. Cabriofix na kočík Maxi-Cosi Mura adaptéry?

Zodpovedané
8. feb 2019

Ako pripevniť vajíčko Maxi-Cosi Pebble, resp. Cabriofix na kočík Maxi-Cosi Mura? Potrebujem na to Maxi Cosi adaptéry?

Ďakujem za odpoveď.
Hedka

Ahoj,

aby si pripevnila autosedačku Maxi-Cosi, alebo aj hlbokú vaničku na konštrukciu modelu Mura, Mura Plus, budeš potrebovať adaptéry (rovnalé sú pre vaničku i autosedačku).

Pridávam obrázok do prílohy a tiež pozri na video, kde sú jasne vidieť. Keďže Mura je starší model, budeš ich musieť pozrieť najmä v bazárovej ponuke, resp. na portáloch typu eBay.

Maxi-Cosi Mura 3

Maxi-Cosi Mura Plus 3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli